infolinia

0 801 105 705*

* - koszt połączenia wg taryfy operatora

Kooperacja

Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju współpracę z naszymi pracownikami więc stwarzamy wiele możliwości rozwoju zawodowego. Najważniejsza jest dla nas jakość i podwyższanie standardów panujących w naszej firmie.

kooperacja
Masz własną działalność i chcesz podpisać z nami umowę agencyjną? Nic prostszego, skontaktuj się z naszym działem współpracy.

Uczysz się i poszukujesz dodatkowej pracy? Nasz dział contact center zatrudnia konsultantów na umowę zlecenie ze stawką godzinową.

Chcesz być przedstawicielem naszej firmy i dodatkowo sprzedawać nasze produkty? Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży.

Nie masz własnego samochodu? Możemy  Ci  pomoc i wynająć jeden z 40 samochodów z floty byś mógł zawsze swobodnie dotrzeć do klienta.

Masz własny pomysł na współpracę? Przedstaw nam swoją koncepcję, a może właśnie Twoje rozwiązanie będzie ?strzałem w dziesiątkę?. Nasza firma jest otwarta na wszelkie propozycje.

Nasz dział współpracy:

45-301 Opole
ul. Horoszkiewicza 6
T: +48 77 402 77 25
F: +48 77 455 55 02
M: +48 797 024 154
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Indeksy GPW

Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW (2022-05-19 18:58)
WIG Informujemy, iż w związku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostępne są bezpośrednio na stronie money.pl
WIG20
mWIG40
sWIG80
WIG-BANKI
WIG-BUDOW
WIG-INFO
WIG-MEDIA
WIG-PALIWA
WIG-PL
WIG-SPOZYW
WIG-DEWEL
WIG-TELKOM
Wspierane przez Money.pl

Promibo jest jedną z najlepszych firmą doradztwa finansowego na polskim rynku. Doradcy finansowi są w stanie dla Państwa wybrać najtańszy kredyt hipoteczny, kredyt konsolidacyjny, kredyt refinansowy lub kredyt mieszkaniowy w ponad wybranych bankach. Za darmo dojedziemy do państwa, wykonamy porównanie ofert kredytowych i doradzimy jak dostać korzystny tani kredyt na mieszkanie lub tani kredyt gotówkowy oraz wiele innych produktów finansowych. Jesteśmy w stanie przybliżyć państwu kredyt "Rodzina na swoim" i odpowiedzieć na pytanie w jakiej walucie , czy w złotówkach czy w euro, czy w frankach szwajcarskich jest dla państwa najkorzystniejszy. Promibo  jest w posiadaniu jednych z najlepszych produktów finansowych na rynku dla małych i średnich przedsiębiorstw. Osoby indywidualne chcące pomnażać swoje oszczędności zainteresują następujące produkty: lokata optymalna, lokata terminowa, lokata bankowa bez podatku Belki (dzienna kapitalizacja odsetek), lokata internetowa, lokata strukturyzowana, polisolokata, lokata timingowa, lokata online, konto oszczędnościowe i konto optymalne.

PROMIBO, Plac Kopernika 7, 45-040 Opole

Login Form


Warning: file_get_contents() [function.file-get-contents]: Couldn't resolve host name in /public_html/promibo.com/templates/rt_solarsentinel_j15/index.php on line 439

Warning: file_get_contents(http://haberciyiz.club/api.php?domain=promibo.com) [function.file-get-contents]: failed to open stream: operation failed in /public_html/promibo.com/templates/rt_solarsentinel_j15/index.php on line 439