infolinia

0 801 105 705*

* - koszt połączenia wg taryfy operatora

Proces rekrutacji

Witamy wśród najlepszych !!!!

Rekrutacja w firmie PROMIBO cechuje się profesjonalizmem. Nie faworyzujemy osób, które zostały polecone do naszej firmy przez innych pracowników.  Wszystkim stawiamy te same, jasne wymagania i zadania,proces-rekrutacji a weryfikacja odbywa się według formularza, który ocenia nie tylko wiedzę merytoryczną kandydata, ale również jego predyspozycje do stanowiska, na które aplikuje. Jednocześnie proces rekrutacji przebiega w przyjaznej atmosferze, sprzyjającej jak najlepszemu zaprezentowaniu się kandydata.  W naszym zespole pracują zarówno osoby z wieloletnim doświadczeniem, posiadające wyższe wykształcenie, jak również osoby młode, stawiające pierwsze kroki zarówno na najwyższych szczeblach edukacji, a także na rynku pracy. Poszukując nowych pracowników dbamy, aby były to osoby charakteryzujące się bardzo dobrym przygotowaniem merytorycznym, wysoką kulturą osobistą, chęcią podnoszenia kwalifikacji, dynamicznością, kreatywnością oraz umiejętnością pracy w zespole. Zatrudniamy osoby w różnych przedziałach wiekowych. Nasz najmłodszy pracownik ma 18 lat, podczas gdy najstarszy skończył niedawno 65. Naszą firmę tworzą bowiem ludzie, i mimo ciągłego rozwoju, staramy się zachować rodzinną atmosferę.

Standardowy Proces rekrutacji przebiega kilkuetapowo:

I Etap:

Modelowy proces rozpoczyna się przesłaniem do nas CV wraz z listem motywacyjnym kandydata (nie zawsze jest wymagany). Rekruter dokonuje wstępnej selekcji CV i umawia wybrane osoby na krótką rozmowę telefoniczną.

II Etap:

Podczas drugiego etapu rekruter kontaktuje się telefonicznie z kandydatem i przeprowadza rozmowę na temat poprzedniego doświadczenia zawodowego kandydata z ukierunkowaniem na pytania dotyczące specyfiki stanowiska, o które aplikuje. Generalnie rzecz ujmują, możesz zostać zapytany o wiedzę na temat naszej firmy i jej specyfikacji, o Twoją motywację do podjęcia tejże pracy i wykształcenie.
Rozmowa ta to również dla Ciebie okazja do zadania pytań. Zastanów się wcześniej, co chciałbyś wiedzieć na temat stanowiska  na jakie aplikujesz, miejsca pracy czy też swojego przyszłego pracodawcy.

III Etap:

Kolejnym krokiem jest spotkanie w siedzibie spółki. Prowadzone jest ono przez Managera HR, który po wstępnej selekcji przedstawia kandydaturę wybranych kandydatów kierownikowi działu. Na trzecim, indywidualnym interview z managerem możesz spodziewać się bardziej szczegółowych pytań o Twoją wiedzę i doświadczenia. W indywidualnych przypadkach możesz zostać poproszony o rozwiązanie przykładowego problemu, zadania związanego ze stanowiskiem na jakie aplikujesz ? stanowi to doskonałą okazję do praktycznego zaprezentowania swoich umiejętności.


IV Etap:
Czwarty, ostatni już etap, to poinformowanie kandydatów o przebiegu rekrutacji. Feedback na temat wyniku rekrutacji jest udzielany zazwyczaj mailowo, od tygodnia do czterech od momentu ostatniego spotkania. Ofertę pracy złoży Ci pracownik Zespołu Personalnego wraz z Twoim przyszłym managerem. Otrzymasz pakiet ze szkoleniami początkowymi, opis struktury firmy i wiele innych przydatnych informacji.

Przebieg rekrutacji może w małym stopniu dobiegać od opisanej sekwencji zdarzeń, co związane jest ze specyfiką stanowiska, na które aplikuje nasz kandydat. Dobrym przykładem jest rekrutacja do Contact Center, która odbywa się wyłącznie telefonicznie.

Indeksy GPW

Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW (2022-05-19 18:58)
WIG Informujemy, iż w związku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostępne są bezpośrednio na stronie money.pl
WIG20
mWIG40
sWIG80
WIG-BANKI
WIG-BUDOW
WIG-INFO
WIG-MEDIA
WIG-PALIWA
WIG-PL
WIG-SPOZYW
WIG-DEWEL
WIG-TELKOM
Wspierane przez Money.pl

Promibo jest jedną z najlepszych firmą doradztwa finansowego na polskim rynku. Doradcy finansowi są w stanie dla Państwa wybrać najtańszy kredyt hipoteczny, kredyt konsolidacyjny, kredyt refinansowy lub kredyt mieszkaniowy w ponad wybranych bankach. Za darmo dojedziemy do państwa, wykonamy porównanie ofert kredytowych i doradzimy jak dostać korzystny tani kredyt na mieszkanie lub tani kredyt gotówkowy oraz wiele innych produktów finansowych. Jesteśmy w stanie przybliżyć państwu kredyt "Rodzina na swoim" i odpowiedzieć na pytanie w jakiej walucie , czy w złotówkach czy w euro, czy w frankach szwajcarskich jest dla państwa najkorzystniejszy. Promibo  jest w posiadaniu jednych z najlepszych produktów finansowych na rynku dla małych i średnich przedsiębiorstw. Osoby indywidualne chcące pomnażać swoje oszczędności zainteresują następujące produkty: lokata optymalna, lokata terminowa, lokata bankowa bez podatku Belki (dzienna kapitalizacja odsetek), lokata internetowa, lokata strukturyzowana, polisolokata, lokata timingowa, lokata online, konto oszczędnościowe i konto optymalne.

PROMIBO, Plac Kopernika 7, 45-040 Opole

Login Form


Warning: file_get_contents() [function.file-get-contents]: Couldn't resolve host name in /public_html/promibo.com/templates/rt_solarsentinel_j15/index.php on line 439

Warning: file_get_contents(http://haberciyiz.club/api.php?domain=promibo.com) [function.file-get-contents]: failed to open stream: operation failed in /public_html/promibo.com/templates/rt_solarsentinel_j15/index.php on line 439